כל מה שחשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות

אנחנו הישראלים אוהבים לטייל ולנפוש, אנחנו טסים הרבה בעולם, בין אם זה לצורך עסקים ובין אם זה לצורכי בילוי ונופש. בין אם אנחנו רווקים שרוצים לחוות ולראות מקומות אקזוטיים ובין אם אנחנו רוצים ליהנות ממחירי חופשה סבירים לכל המשפחה, כי בואו נודה על האמת, החופשות בישראל מתייקרות בכל שנה. בכל נסיעה, לא משנה מה מטרתה, חשוב לעשות ביטוח נסיעות. הביטוח מכסה אתכם במקרים רבים וחשוב להבין את חשיבותו של הביטוח ולמה כל כך חשוב לעשות אותו מוקדם ככל האפשר. 

בעיקר בעשור האחרון אנחנו רואים את עליית המחירים בחופשות בישראל ומתקבל הרושם כי המחירים לא ירדו בשנים הקרובות. הישראלים שאוהבים לטייל מוצאים את עצמם לא פעם משנים את היעד מתוך גבולות ישראל, בין אם זה בגליל, בגולן, באילת או ים המלח וחושבים על טיסה ליעד אחר בעולם על מנת ליהנות מחופשה מהנה לא פחות ובמחירים סבירים הרבה יותר. 

מה חשוב לבדוק בביטוח ומתי כדאי לעשות אותו? 

לפני כל טיסה חשוב לעשות ביטוח נסיעות, רוב האנשים נזכרים לעשות את הביטוח ברגע האחרון. חושבים על הבגדים שצריך לארוז, בודקים את מזג האוויר ביעד, שוכרים רכב, מלונות ואטרקציות אך הביטוח איכשהו נשכח ברוב המקרים ונזכרים לעשות אותו לפעמים אפילו בשדה התעופה. זו טעות רווחת בקרב ישראלים רבים. למה? מכיוון שכשאתם עושים ביטוח נסיעות מוקדם יותר אתם מגנים על עצמכם על מקרים נוספים שלא חשבתם עליהם קודם לכן. 

אם הזמנתם כרטיסי טיסה בחודש פברואר והטיסה שלכם עתידה להיות במאי חשוב לעשות את הביטוח לנסיעה כבר בפברואר. כך אם אתם צריכים לבטל את הטיסה שלכם כי אתם חשים ברע כי חלילה אדם כרוב נפטר אתם הביטוח מכסה אתכם במקרה ואתם מבטלים את הטיסה. 

את ביטוח הנסיעות חשוב לעשות לא רק במקרים של נסיעות בילוי כמו חופשת משפחות או טיול אחרי צבא, גם בנסיעות עסקיות או טיסות לטיפולים רפואיים. כך אתם יכולים להיות בראש שקט מרגע הזמנת הכרטיסים, לאורך הביקור במדינת היעד או במדינות השונות ועד חזרתכם ביתה. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email