רעיונות לטיול לא שגרתי עם ילדים בחו"ל

טיולי משפחות מושלמים עם מאסטר טריפ

אז מה שהקיץ מאחורינו וחופשת הקיץ הסתיימה? הטיסות חוזרות לאיטן וכך גם השגרה, וזה בדיוק הזמן להתחיל לחפש רעיונות לטיול לא שגרתי עם ילדים בחו"ל ולתכנן את החופשה הבאה! חנוכה מעבר לפינה ואיתו שבוע של חופש, תירוץ מעולה לארוז את עצמכם ואת הקטנטנים ולצאת לכבוש את העולם. אבל רק רגע, אם כבר חוזרים לטייל למה לא לעשות את זה כמו שצריך? כבר הייתם יחד בערים גדולות באירופה, אפילו בדיסנילנד הייתם! מה דעתכם לשבור קצת את השגרה עם טיול יוצא מהכלל?

כמה רעיונות לטיול לא שגרתי עם ילדים בחו"ל

אין ספק שאחד האתגרים הגדולים כהורים, הוא למצוא רעיונות לטיול לא שגרתי עם ילדים בחו"ל – כאלו שיהיו מספיק טובים כדי לשמור על העניין של הילדים, להצליח לבדר אותם למשך זמן ולשמור עליהם עירניים ומרוצים ובעיקר, שקטים. הנה כמה רעיונות מקוריים במיוחד:

  • טיול בקראוון – זה הזמן לשכור קראוון יוקרתי המאובזר בכל טוב, ולצאת לטיול בין מדינות. אופי זה של טיול מתאים בעיקר לאירופה, בה אפשר לעבור ממדינה למדינה בנהיגה בלי להתרוצץ בין שדות תעופה ומטוסים. זהו טיול בקצב שלכם, בו תזכו לחשוף את הילדים באופן ישיר לתרבות המקומית. בדרך כלל כשטסים לערים הגדולות מפספסים מאוד בקלות את החיים השלווים בכפרים שמסביב, וכמעט ולא פוגשים את המקומיים. כשיוצאים לטייל בקראוון, נחשפים לכל אלו ביתר קלות, כולל נופים ופינות עדן מרהיבות!
  • אירוח – הכוונה לא לבית מלון או אורחן, אלא לאירוח של ממש אצל משפחות מקומיות. ישנם אתרים בהם ניתן למצוא משפחות מכל רחבי העולם, שישמחו לארח אתכם. זוהי הדרך האותנטית ביותר להיחשף לתרבות מקומית, להכיר מקרוב אנשים ולעזור להם להכין את ארוחת הערב. אם תרצו להפתיע אותם בחזרה, אנחנו תמיד ממליצים להכין להם שקשוקה באחד מהבקרים או הערבים שאתם מתארחים אצלם! זהו מאכל ישראלי שכמעט ואינו מוכר ברחבי העולם ותמיד מצליח להשאיר טעם של עוד והמון הערכה מצד המארחים שלכם.
  • לצאת אל הטבע – הורים רבים יעדיפו (ובצדק), לצמצם את היציאה אל הטבע והסכנות שבו ולהישאר קרובים למקומות מגורים. אנחנו טוענים אחרת! אחד מאותם רעיונות לטיול לא שגרתי עם הילדים בחו"ל הוא דווקא לצאת לטיול טראקים. נדייק ונציין שההמלצה היא לעשות זאת כשהילדים כבר גדולים ומסוגלים לשאת את התיק שלהם בעצמם. בדרך זו, נוצרת חוויה משפחתית יחידה במינה היוצרת גיבוש, חיבור לטבע ולמשפחה שאי אפשר להשיג בשום דרך אחרת.

טיולים גם באקסטרים

רעיונות לטיול לא שגרתי עם ילדים בחו"ל שכדאי להזכיר הם גם כמובן טיולי ג'יפים. חובבי האקסטרים ימצאו את הטיולים כמהנים במיוחד; עם חיבור לטבע, הרבה צחוק והרפתקאות. הילדים יהיו כל כך עייפים בסוף כל יום, עד שיירדמו במהרה ואתם תוכלו ליהנות מכוס יין מקומי יחדיו ולפטפט על היום שהיה. לפרטים נוספים ורעיונות חדשים, מזמינים אתכם לשמוע עוד על טיולי משפחות מושלמים עם מאסטר טריפ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email