מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל

פספורטכארד ביטוח

נוסעים לחו"ל? איזה כיף! סוף סוף, אחרי כל כך הרבה ציפייה והמתנה, השמיים פתוחים ואפשר לחזור להגשים חלומות, להתנתק מהסטרס היום יומי ולגלות את העולם. כמובן שלא תעשו זאת מבלי לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל איכותי ומצוין שיכסה בדיוק את מה שאתם צריכים. ואם אין לכם מושג מאיפה להתחיל או מה בכלל אתם צריכים לכסות, במאמר זה נעשה לכם סדר. 

ביטוח נסיעות לחו"ל שמכסה אתכם בול

אז מה חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל ומה בדיוק הביטוח יכול לכסות?

  • הכבודה – שהולכת לפעמים לאיבוד או אפילו נגנבת אחרי שנוחתים ביעד. כייסות היא עסק של ממש ביעדים מסוימים, וחשוב להתכונן לאפשרות שברגע אחד של חוסר תשומת לב, אתם עלולים לאבד אלמנט חשוב שהבאתם אתכם.
  • הבריאות – למרות שהתחסנתם והבאתם בית מרקחת שלם בתיק, עדיין עלולות להתרחש תאונות חלילה או שתיאלצו להגיע למיון במדינה אחרת. האמינו לנו כשנציין שזה ממש לא לונה פארק, וכדי להיות מוכנים לתרחישים כאלו יש לוודא שהביטוח אכן מכסה אתכם גם מבחינה בריאותית. 
  • ביטוח קורונה – אי אפשר להתעלם מהתקופה שאנחנו חיים בה, וזה שהעולם עובר שינויים ללא הרף. השינויים הללו משפיעים עלינו, המטיילים, וחברות הביטוח מבינות שעליהן להתאים את הפוליסות שלהן לדינמיות של הענף; לבידודים, לטיסות שמתבטלות, למדינות שנסגרות, ועוד. 
  • ספורט אתגרי – יוצאים לטרקים? מתכננים לקפוץ ממטוסים ולטפס על הרים? אתם חייבים לבטח את עצמכם, מהסיבה שאין לדעת מה יקרה תוך כדי הפעילות. נכון שאף אחד לא רוצה לחשוב על הגרוע ביותר, אבל כשעומדים לבצע פעולה מסכנת חיים, כדאי לקחת בחשבון את כל התוצאות האפשריות ולהתכונן בהתאם.

עם ביטוח, הכל בטוח!

כעת כשאתם מבינים את החשיבות העצומה של ביטוח נסיעות לחו"ל זה הזמן לפנות אל פספורטכארד ביטוח ולבנות את הפוליסה שמתאימה בול לצרכים, הדרישות ואופי הטיול שאתם עומדים לצאת אליו. עם הניסיון וההבנה של כל מטייל, ניתן לבנות חבילות שמצליחות לאזן בין מחיר משתלם, ובין מענה הולם על כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות מהטיול הקרוב. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email