מדוע עבודה בניו יורק היא כה משתלמת?

עבודה בניו יורק

אין ספק כי המצב הכלכלי בארץ הוא טוב אך אי אפשר להתבלבל ולומר כי אנו דומים לארה"ב. ארצות הברית היא עדיין ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות וכל אדם אשר רוצה להיות מיליונר או קרוב לכך צריך לקחת בחשבון כי עדיף לו בהרבה לעבוד בארה"ב ולא בישראל. שימו לב אתם לא חייבים לחיות כל החיים בארה"ב אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי בארה"ב האפשרויות שעומדות לרשותכם הן הרבה יותר גדולות.

עבודה בניור יורק מאפשרת לנו להגיע להכנסות גבוהות מאוד וזה משהו שיש לתת עליו את הדעת. אי אפשר להתעלם מן העובדה כי המשכורות בארה"ב הן יותר גבוהות מאשר בארץ ולכן גם עבודה בקניון בארה"ב עדיפה פעמים רבות על עבודה כאקדמאי בישראל. רוצים להרוויח הרבה? המשוואה היא פשוטה מאוד עברו לכמה שנים בארצות הברית וכך ההכנסות שלכם יצמחו פלאים.

על מה אני צריך לשים לב כאשר אני עובד בארה"ב?

אם אתם מחפשים אחר עבודה בניו יורק כדאי לכם לעשות זאת רק עם ויזה מתאימה. שימו לב אם אין לכם ויזה ויתפסו אתכם אתם תגורשו מארצות הברית ולא תוכלו לחזור אליה לעולם או למשך זמן ארוך. מאז 11.9.2001 הרשויות לא נותנות הנחות לעובדים זרים ולכן לא כדאי להסתכן ולעבוד ללא ויזה.

אם אתם רוצים לקבל ויזה מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל המעסיק שלכם בארצות הברית ולתת לו לארגן לכם את הויזה. אם המעסיק הוא מעסיק רציני הוא יוכל לארגן לכם את הויזה ולעשות זאת בקלות יחסית ולכן כה כדאי לפנות אליו ולא להשאיר את מצבכם ליד הגורל מכיוון שהדבר יכול לפגוע בכם קשות.

שימו לב למעסיק שלכם בארה"ב

עבודה בארה"ב שונה מעבודה בארץ מכיוון שהחוקים והתקנות הם אחרים. אך יש דברים דומים בין ישראל ובין ארה"ב בכל הקשור אל עבודה וזה העובדה שיש משמעות לשאלה מי המעסיק שלכם. עליכם לוודא כי המעסיק שלכם הוא ארגון ועסק אמינים אשר אפשר לסמוך עליהם שישלמו לכם את המגיע לכם ולא יעבדו עליכם בגלל שאתם מהגרים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כתיבת תגובה