עיצוב לובי – במלון, בבניין משרדים, או בבתים משותפים

איזה רושם ראשוני אתם רוצים להשאיר על הלקוחות שלכם, האורחים שלכם, ועל העובדים שלכם? הדבר הראשון שאנשים פוגשים כשהם נכנסים למבנה בו אתם או העסק שלכם נמצאים זה הלובי, ועיצוב לובי איכותי יודע לייצר את האווירה שאתם מחפשים, האווירה הנכונה ביותר עבורכם.

לעצב לובי כאילו זה עוד חדר במרחב זו טעות, שכן הלובי הוא הפנים שלכם. בייחוד, אך לא רק, כאשר מדובר בחלל מסחרי, קניון, מלון או בניין משרדים, הרי שעיצוב הלובי חייב לעשות את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר, ולייצר תחושה נעימה בקרב האורחים והמבקרים.

נקודות למחשבה בעיצוב לובי

  • תקנים והנחיות – כמו כל מרחב ציבורי, הרי שמעבר למחשבה על היופי והצורה יש לקחת בחשבון תמיד את התקנים המחייבים כגון יציאות חירום, שילוט וכיו"ב.
  • תאורה – אחד האלמנטים החשובים ביותר, שימוש נבון בתאורה יכול לשנות לגמרי את המראה של הלובי המעוצב גם מבלי להשקיע הון תועפות. האור מושך את העין, כך שתוכלו למשוך את תשומת לב המבקרים לאן שתרצו, ולהרחיק את תשומת הלב שלהם מאזורים אותם תרצו להסתיר.
  • מה האווירה המתאימה לכם – אם מדובר במשרד ממשלתי יש לייצר אווירה מסוימת, ואם מדובר בקניון מסחרי הרי יש לייצר אווירה אחרת. התאימו את העיצוב לאווירה, ובכדי לעשות זאת יש להבין את הצבעים, הצורות והרעיונות שגורמים לאנשים להגיב בצורה שאתם מחפשים שהם יגיבו.

עיצוב לובי של מלון

מעצב פנים ברמה גבוהה יוכל להציע לכם מגוון פתרונות לעיצוב לובי של מלון. בין אם מדובר ברשת מלונות ודרישה לדומות מסוימת או אם מדובר דווקא במלון בוטיק שונה וייחודי שדורש אווירה משל עצמו ומיתוג ייחודי משלו, עיצוב הלובי חייב  להיות תואם ללקוחות שלכם.

לקוחות צעירים או מבוגרים, מהמעמד הגבוה, הנמוך או הבינוני, מי האנשים שייכנסו למלון שלכם ויהפכו ללקוחות שלו? אתם חייבים פרופיל מדויק של הלקוח הפוטנציאלי שלכם, בכדי להתאים את גופי התאורה, האביזרים, הצבעים, המבנה, ועוד אינסוף אלמנטים שמתחברים יחד ליצירת האווירה המושלמת עבור הלקוח המושלם שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email